Language

ESKISEHIR AVIATION CLUSTER

Eskişehir Havacılık Kümelenmesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

Yorumlar Kapalı

Eskişehir Havacılık Kümelenmesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

21 Nisan 2015

Eskişehir Havacılık Kümelenmesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

Yeterli çoğunluk sağlandığından 21.04.2015  Salı  Günü saat: 14:00 de Organize Sanayi Bölgesi Eskişehir Sanayi Odası Odunpazarı/ESKİŞEHİR adresinde toplanıldı. Derneğe kayıtlı 32 üyeden 22 üyenin hazır olduğu ve hazirun listesini imzaladıkları görülerek toplantı başlatıldı.

1-      Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Sn. Savaş Mehmet ÖZAYDEMİR açılış konuşmasını yaptı. Gündem Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kenan IŞIK  tarafından genel kurula okundu.

2-      Divan Başkanlığına Savaş M. ÖZAYDEMİR, Başkan Vekilliğine Mehmet COŞKUN       yazmanlığa Mustafa Kenan ÖZ önerildi. Yapılan oylama ile oy birliği ile seçildiler.

3-      M. Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

4-      Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut Faruk Akşit konuşmasını yaptı.

5-      Yönetim kurulu 2013 ve 2014 faaliyet raporu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut Faruk Akşit tarafından okundu. Müzakere edildi ve Genel Kurul’a oylamaya sunuldu. Oybirliği ile kabul edildi.

6-      Denetim Kurulu raporu Genel Kurul’a Hakan ÇUKUL tarafından okundu. Müzakere edildi ve Genel Kurula İbrası sunuldu. Oybirliği ile kabul edildi.

7-      2013 ve 2014 Gelir Gider tabloları okundu, müzakere edildi. 2013 ve 2014 Gelir Gider tablolarının Genel Kurula İbrası sunuldu. Oybirliği ile kabul edildi.

8-      Genel Kurul’a Yönetim Kurulunun İbrası sunuldu. Yönetim Kurulu Oy Birliği ile ibra edildi.

9-      Tahmini Bütçe Sinan MUSUBEYLİ tarafından sunuldu, görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

10-  Seçimlere geçildi.

Divan Başkanlığına sunulan 9 asıl ve 6 yedek yönetim kurulu ile 3 asıl ve 3 yedek denetim kurulundan oluşan blok liste okundu ve başka bir ilave ya da listenin olup olmadığı ayrı ayrı soruldu. Başka bir önerinin olmaması üzerine önerilen listenin kabulü için gizli oylama veya açık oylama yapılması hususunda Genel Kurulda oylama yapıldı. Oylama sonucunda Seçimlerin açık oylama yöntemi ile yapılması oy birliği ile kabul edildi. Önerilen Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Listeleri ayrı ayrı oylanarak oy birliği ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümün üyelerimizin bazıları söz alarak güzel, olumlu işlerin yapılması temennilerinde bulundular. Yönetim Kuruluna Çalışmalarında başarılar dilediler. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Faruk AKŞİT  konuşma yaparak teşekkür etti ve toplantı iyi dilek ve temennilerle aynı gün saat 15:00 da sona erdi.